VÝSLEDKOVÁ LISTINA
Agility LA
Typ běhu Agility Délka tratě: 163 m
Datum 28.9.2006 Počet překážek: 19
Standardní čas: 48 s
Maximální čas: 80 s
Rozhodčí Lenka Pánková Postupová rychlost: 3,396 m/s
Poř. St.č. Psovod Pes Plemeno OSA Chyby Odmít. Čas(s) Tr.b. za čas Tr.b.celk. Rychlost
Ord. St.Nu. Participial Dog Breed Organisation Faults Refusal Time(s) Tot.pen f.t. Tot. penalty (m/s)
1 34 Ivo Bartek Ateax Ayky BC PŠ Na Ostrově 0 0 35,28 0,00 0,00 4,62
2 33 Josef Žák Abandon Milmice BC KK Šlapánka 0 0 42,86 0,00 0,00 3,80
3 32 Martina Vaškebová Blondie Ayky BC PŠ "Na Ostrově"  2 0 36,85 0,00 10,00 4,42
4 24 Ivana Pechová Dio Černý Dix rhod. ridgeback KK Jihlava 2 0 50,45 2,45 12,45 3,23
5 22 Veronika Stratilová Boba kříženec Zlechov 1 1 50,90 2,90 12,90 3,20
6 10 Marie Vymazalová Ben kříženec KK Šlapanice 2 1 42,71 0,00 15,00 3,82
7 21 Jana Štefková Public Remy Hedvábný sen šeltie KK Šlapanice 1 2 49,71 1,71 16,71 3,28
8 23 Hana Rajtšlégrová Grina Rubínové srdce BC Blansko 2 1 54,36 6,36 21,36 3,00
9 8 Pavlína Dohnalová Alenka Chlupatý hopan bearded kolie AK Třebíč 4 2 48,00 0,00 30,00 3,40
  1 Pavla Vorlová Baldrick Nick Briesberi BOT KK Šlapanice       DIS DIS  
  2 Monika Matoušková Anabell Wonderfull Dream BC PŠ Na Ostrově       DIS DIS  
  3 Eva Langová Brita BOM KK Šlapanice       DIS DIS  
  4 Alice Jirásková Black Verlain Australský ovčák Amonra Čebín       DIS DIS  
  5 Sabina Sotirová Bonga kříženec AK Třebíč       DIS DIS  
  6 Petra Drbošalová Argo ze Santinky rhodeský ridgeback KK Pedigree VFU       DIS DIS  
  7 Karla Podešvová Bela Zlatý retívr AK Třebíč       DIS DIS  
  9 Magda Dubovská Airin z Paleolitu BC ?       DIS DIS  
  25 Eva Krebsová Randi chodský pes KK Jihlava       DIS DIS  
  27 Jiří Vlček Bárny Black z Knížecích sadů bearded kolie AK Rožnov p. Rad.       DIS DIS  
  28 Veronika Vargová Good Luck Gasko Prim BC KK Hodonín       DIS DIS  
  29 Veronika Stratilová Amy des Poenjaap ACD Zlechov       DIS DIS  
  30 Helena Potfajová D.J. Te Pito O Te Henua BC Pedigree Bratislava       DIS DIS  
  31 Jolana Dvořáčková A3Ch Apollo z Filipova ranče bearded collie KK Jihlava       DIS DIS  
  11 Olga Edrová Atomic Djou od Zlatonosné říčky BC KK Zetor       0,00 n  
  26 Lukáš Krejčí Drum Okřešická perla BC AK Třebíč       0,00 n