VÝSLEDKOVÁ LISTINA
Jumping LA
Typ běhu Jumping Délka tratě: 159 m
Datum 28.9.2006 Počet překážek: 20
Standardní čas: 45 s
Maximální čas: 80 s
Rozhodčí Lenka Pánková Postupová rychlost: 3,533 m/s
Poř. St.č. Psovod Pes Plemeno OSA Chyby Odmít. Čas(s) Tr.b. za čas Tr.b.celk. Rychlost
Ord. St.Nu. Participial Dog Breed Organisation Faults Refusal Time(s) Tot.pen f.t. Tot. penalty  (m/s)
1 32 Martina Vaškebová Blondie Ayky BC PŠ "Na Ostrově"  0 0 30,90 0,00 0,00 5,15
2 28 Veronika Vargová Good Luck Gasko Prim BC KK Hodonín 0 0 32,04 0,00 0,00 4,96
3 33 Josef Žák Abandon Milmice BC KK Šlapánka 0 0 34,79 0,00 0,00 4,57
4 3 Eva Langová Brita BOM KK Zetor 0 0 35,77 0,00 0,00 4,45
5 31 Jolana Dvořáčková A3Ch Apollo z Filipova ranče bearded collie KK Jihlava 0 0 36,08 0,00 0,00 4,41
6 23 Hana Rajtšlégrová Grina Rubínové srdce BC Blansko 0 0 37,27 0,00 0,00 4,27
7 21 Jana Štefková Public Remy Hedvábný sen šeltie KK Šlapanice 0 0 39,31 0,00 0,00 4,04
8 22 Veronika Stratilová Boba kříženec Zlechov 0 0 39,53 0,00 0,00 4,02
9 7 Karla Podešvová Bela Zlatý retívr AK Třebíč 0 0 45,39 0,39 0,39 3,50
10 27 Jiří Vlček Bárny Black z Knížecích sadů bearded kolie AK Rožnov p. Rad. 1 0 33,75 0,00 5,00 4,71
11 1 Pavla Vorlová Baldrick Nick Briesberi BOT KK Šlapanice 1 0 34,69 0,00 5,00 4,58
12 25 Eva Krebsová Randi chodský pes KK Jihlava 1 0 37,70 0,00 5,00 4,22
13 8 Pavlína Dohnalová Alenka Chlupatý hopan bearded kolie AK Třebíč 1 0 40,71 0,00 5,00 3,91
14 6 Petra Drbošalová Argo ze Santinky rhodeský ridgeback KK Pedigree VFU 2 0 40,53 0,00 10,00 3,92
15 35 Lenka Plášková Bela Howavart Bedea Kroměříž 0 1 51,73 6,73 11,73 3,07
16 29 Veronika Stratilová Amy des Poenjaap ACD Zlechov 4 0 37,99 0,00 20,00 4,19
17 4 Alice Jirásková Black Verlain Australský ovčák Amonra Čebín 0 2 56,64 11,64 21,64 2,81
18 5 Sabina Sotirová Bonga kříženec AK Třebíč 1 2 86,47 41,47 56,47 1,84
  2 Monika Matoušková Anabell Wonderfull Dream BC PŠ Na Ostrově     DIS DIS DIS  
  9 Magda Dubovská Airin z Paleolitu BC ?     DIS DIS DIS  
  10 Marie Vymazalová Ben kříženec KK Šlapanice     DIS DIS DIS  
  11 Olga Edrová Atomic Djou od Zlatonosné říčky BC KK Zetor     DIS DIS DIS  
  24 Ivana Pechová Dio Černý Dix rhod. ridgeback KK Jihlava     DIS DIS DIS  
  26 Lukáš Krejčí Drum Okřešická perla BC AK Třebíč     DIS DIS DIS  
  30 Helena Potfajová D.J. Te Pito O Te Henua BC Pedigree Bratislava     DIS DIS DIS