VÝSLEDKOVÁ LISTINA
AGILITY - LARGE
Typ běhu Agility Délka tratě: 153 m
Datum 27.9.09 Počet překážek: 16
Standardní čas: 41 s
Maximální čas: 82 s
Rozhodčí Jaroslava Podmolová Postupová rychlost: 3.732 m/s
Poř. St.č. Psovod Pes Plemeno OSA Číslo VP Chyby Odmít. Čas(s) Tr.b. za čas Tr.b.celk. Rychlost
Ord. St.Nu. Participial Dog Breed Organisation WB Number Faults Refusal Time(s) Tot.pen f.t. Tot. penalty Speed (m/s)
1   Vorlová Pavla Baldrick Nick Briesberi BOT Agility Hrušky 16006     32.57 0.00 0.00 4.70
2   Přikryl Tomáš Penelopé Hellene Sixty six BOT PŠ na Ostrově Brno 6108     35.75 0.00 0.00 4.28
3   Jurečková Jesika Ejmy BOC KK Odry 40409     37.71 0.00 0.00 4.06
4   Tikovsky Evžen Aron von Schikall Kříženec PŠ na Ostrově Brno 4407     38.11 0.00 0.00 4.01
5   Janásková Jitka Kesy NO   35007     44.94 3.94 3.94 3.40
6   Mikušková Jana Bárny Black z Knížecích sadů Bearded collie KK Šlapanice 14808 1   34.10 0.00 5.00 4.49
7   Langová Eva Brita BOM Agility Hrušky 3406 1   36.78 0.00 5.00 4.16
8   Škovroňová Martina Abra Queen of Garden Dlouhosrstká kolie KK Pedigree VFU Brno 4009 1   38.38 0.00 5.00 3.99
9   Dolejší Soňa J. Elza z Havlova Dvora Labradorský retrívr KK Šlapánka 58408   1 41.64 0.64 5.64 3.67
10   Černá Zdeňka Elisabeth GR K9 - 1   42.36 1.36 6.36 3.61
11   Čejka Radoslav Bax od Mlazických tůní BOM KK Šlapánka 41808 1 1 33.18 0.00 10.00 4.61
12   Mandíková Barbora Denny BOC KK Valtice 54008 1 1 34.19 0.00 10.00 4.47
13   Dvořáčková Jolana Hadrián Od Emy Destinové Bearded collie KK Jihlava 4907 2   36.30 0.00 10.00 4.21
14   Čechová Lenka Akira Malimit BOM PŠ na Ostrově Brno 36607 1 1 37.57 0.00 10.00 4.07
15   Janatová Věra Hector Stanios Knírač velký AK Třebíč 1907   1 48.71 7.71 12.71 3.14
16   Dušková Jana Crazy Charlie Mintaka BOC Agility Park České Budějovice 55208 3   33.21 0.00 15.00 4.61
17   Pechová Ivana Dio Černý Dix RR KK Jihlava 19004   1 54.21 13.21 18.21 2.82
18   Baumruková Míša Lexi Kříženec KK Šlapanice 69009 3 1 49.59 8.59 28.59 3.09
19   Klobásová Barča Frodo z Peršlu Irský teriér KK Šlapanice 53908 3 1 51.02 10.02 30.02 3.00
20   Příkrá Martina Cesta Okřešická Perla BOC KK Šlapanice 45207 3 2 52.14 11.14 36.14 2.93
    Haluzová Soňa Agáta MKO Agi Zlechov 40307     DIS   DIS  
    Baumruková Míša Ben Kříženec KK Šlapanice 38208     DIS   DIS  
    Flajšmanová Lada Black Dragone od Zlatonosné říčky BOC Ad Astra Dolní Heřmanice 49008     DIS   DIS  
    Langová Eva Albert ESP Agility Hrušky 24009     DIS   DIS  
    Janatová Věra Trevor Zdestru Knírač velký AK Třebíč 6509     DIS   DIS  
    Březinová Petra Arnošt x BOM AK Třebíč 3508     DIS   DIS  
    Marečková Petra Acid apple Koryfej BOC PŠ na Ostrově Brno 24409     DIS   DIS  
    Vorlová Pavla Kara Nica Z Kovárny BOT Agility Hrušky 29509     DIS   DIS  
    Unzeitlichová Eva Cayleen dean Briesberi BOT Agility Hrušky 25908     DIS   DIS  
    Topičová Barbora Cooper Zlatý retrívr Agility Kroměříž 38709     DIS   DIS  
    Podloucká Iveta Yale de Alphaville Bohemia BOM KK Pedigree VFU Brno 508     DIS   DIS  
    Langová Eva Meggy Kříženec Agility Hrušky 8907     DIS   DIS  
    Kosmač Taja Happy Go Lucky-Ringo BOC KD Naklo 656     DIS   DIS  
    Vašíčková Jana Are You Ready FVH BOC   17409     DIS   DIS  
    Otýpková Verča Daria Gordonsetr PŠ na Ostrově Brno 24207     DIS   DIS