VÝSLEDKOVÁ LISTINA
JUMPING - SMALL
Typ běhu Jumping Délka tratě: 160 m
Datum 28.9.09 Počet překážek: 20
Standardní čas: 41 s
Maximální čas: 92 s
Rozhodčí Jaroslava Podmolová Postupová rychlost: 3.902 m/s
Poř. St.č. Psovod Pes Plemeno OSA Číslo VP Chyby Odmít. Čas(s) Tr.b. za čas Tr.b.celk. Rychlost
Ord. St.Nu. Participial Dog Breed Organisation WB Number Faults Refusal Time(s) Tot.pen f.t. Tot. penalty Speed (m/s)
1   Haluzová Soňa Dara z Dače Šeltie Agi Zlechov 4409     33.31 0.00 0.00 4.80
2   Velanová Lucie Endy Kříženec KK Šlapanice 8605     33.93 0.00 0.00 4.72
3   Němečková Ivana Belis od Prachovských skal Šiperka PŠ Na Ostrově 33904     34.72 0.00 0.00 4.61
4   Liškutínová Terka Eny Jezevčík ZKO Ratiboř 8007     37.02 0.00 0.00 4.32
5   Guricová Pavlína A3 Ch. Leontina Res Pretiosa KKCHS   24408     37.59 0.00 0.00 4.26
6   Podloucká Míša A3Ch Denisa Pražský krysařík KK Šlapanice 6504     39.93 0.00 0.00 4.01
7   Tomanová Pavla Besi Kříženec Hodonín 39708     42.58 1.58 1.58 3.76
8   Molcarová Věra Ich.Héraklés Perla mahagon  Tibetský španěl Klub Agility Třešť 9901     44.18 3.18 3.18 3.62
9   Zemanová Danuše Angie Mabafr Knírač malý PŠ Na Ostrově 41508   1 41.91 0.91 5.91 3.82
10   Velanová Lucie Eliška Bišonek KK Šlapanice 54308   1 42.91 1.91 6.91 3.73
11   Molcarová Věra Felon Papillon Klub Agility Třešť 65909 1   43.24 2.24 7.24 3.70
12   Molcarová Věra Richi Papillon Klub Agility Třešť 24908 1   43.64 2.64 7.64 3.67
13   Kozáková Marta Ajša Brabantík Jihlava 26407 1   44.27 3.27 8.27 3.61
14   Kočí Stanislava Justy z Agova dvora Knírač malý PŠ Na Ostrově 61009     49.35 8.35 8.35 3.24
15   Mašek Eduard A3 Nik Nikola Jorkšír Jihlava 29505   1 46.62 5.62 10.62 3.43
16   Janoušová Tereza Dikens Erebia Manto Papillon PŠ K9 Brno 11808   1 53.00 12.00 17.00 3.02
17   Prokop Miroslav Claudi Indyk Šeltie Klub Agility Třešť 66209 1   53.65 12.65 17.65 2.98
18   Havrdová Gabriela  Viki Pudl trpasličí Klub Agility Třešť 62409 1   60.34 19.34 24.34 2.65
19   Zábojníková Kamila Julča Jorkšírský teriér Uherský Brod 63109 1   60.39 19.39 24.39 2.65
    Guricová Pavlína Amálka Elli Rescator KKCHS   28309     DIS   DIS  
    Křivinková Jiřina Peggy Bišonek KK Šlapanice       DIS   DIS  
    Králová Lenka Max Yorkšírský teriér KK Šlapanice 52607     DIS   DIS  
    Klimešová Katka Jessie Kokršpaněl ZKO Ratiboř 18208     DIS   DIS  
    Dobiášová Marta Max Papillon KK Šlapanice 30908     DIS   DIS  
    Tomanová Pavla Kim Kříženec Hodonín 38909     DIS   DIS  
    Němečková Ivana A3Ch.ICh. Achipp Rudolfovská skála Šiperka PŠ Na Ostrově 41608     DIS   DIS