VÝSLEDKOVÁ LISTINA
AGILITY - SMALL
Typ běhu Agility Délka tratě: 159 m
Datum 28.9.09 Počet překážek: 18
Standardní čas: 45 s
Maximální čas: 90 s
Rozhodčí Jaroslava Podmolová Postupová rychlost: 3.533 m/s
Poř. St.č. Psovod Pes Plemeno OSA Číslo VP Chyby Odmít. Čas(s) Tr.b. za čas Tr.b.celk. Rychlost
Ord. St.Nu. Participial Dog Breed Organisation WB Number Faults Refusal Time(s) Tot.pen f.t. Tot. penalty Speed (m/s)
1   Němečková Ivana A3Ch.ICh. Achipp Rudolfovská skála Šiperka PŠ Na Ostrově 41608     37.37 0.00 0.00 4.25
2   Němečková Ivana Belis od Prachovských skal Šiperka PŠ Na Ostrově 33904     41.88 0.00 0.00 3.80
3   Molcarová Věra Richi Papillon Klub Agility Třešť 24908     47.16 2.16 2.16 3.37
4   Molcarová Věra Ich.Héraklés Perla mahagon  Tibetský španěl Klub Agility Třešť 9901     47.67 2.67 2.67 3.34
5   Tomanová Pavla Kim Kříženec Hodonín 38909     48.28 3.28 3.28 3.29
6   Podloucká Míša A3Ch Denisa Pražský krysařík KK Šlapanice 6504   1 46.72 1.72 6.72 3.40
7   Liškutínová Terka Eny Jezevčík ZKO Ratiboř 8007 1 1 47.57 2.57 12.57 3.34
8   Králová Lenka Max Yorkšírský teriér KK Šlapanice 52607   2 53.26 8.26 18.26 2.99
9   Velanová Lucie Eliška Bišonek KK Šlapanice 54308 1 1 53.65 8.65 18.65 2.96
10   Kočí Stanislava Justy z Agova dvora Knírač malý PŠ Na Ostrově 61009     65.03 20.03 20.03 2.45
11   Mašek Eduard A3 Nik Nikola Jorkšír Jihlava 29505 1 1 55.44 10.44 20.44 2.87
12   Zemanová Danuše Angie Mabafr Knírač malý PŠ Na Ostrově 41508 1 2 55.82 10.82 25.82 2.85
13   Havrdová Gabriela  Viki Pudl trpasličí Klub Agility Třešť 62409   1 75.30 30.30 35.30 2.11
    Tomanová Pavla Besi Kříženec Hodonín 39708     DIS   DIS  
    Guricová Pavlína Amálka Elli Rescator KKCHS   28309     DIS   DIS  
    Prokop Miroslav Claudi Indyk Šeltie Klub Agility Třešť 66209     DIS   DIS  
    Haluzová Soňa Dara z Dače Šeltie Agi Zlechov 4409     DIS   DIS  
    Molcarová Věra Felon Papillon Klub Agility Třešť 65909     DIS   DIS  
    Zábojníková Kamila Julča Jorkšírský teriér Uherský Brod 63109     DIS   DIS  
    Kozáková Marta Ajša Brabantík Jihlava 26407     DIS   DIS  
    Klimešová Katka Jessie Kokršpaněl ZKO Ratiboř 18208     DIS   DIS  
    Dobiášová Marta Max Papillon KK Šlapanice 30908     DIS   DIS  
    Janoušová Tereza Dikens Erebia Manto Papillon PŠ K9 Brno 11808     DIS   DIS  
    Velanová Lucie Endy Kříženec KK Šlapanice 8605     DIS   DIS  
    Guricová Pavlína A3 Ch. Leontina Res Pretiosa KKCHS   24408     DIS   DIS  
    Křivinková Jiřina Peggy Bišonek KK Šlapanice       NEST   NEST