VÝSLEDKOVÁ LISTINA
SOUČET JUMPING + AGILITY - SMALL
Jumping Agility
Typ běhu Jumping + Agility Délka tratě: 160 m Délka tratě: 159 m
Datum 28.9.09 Počet překážek: 20 Počet překážek: 18
Standardní čas: 41 s Standardní čas: 45 s
Maximální čas: 92 s Maximální čas: 90 s
Rozhodčí Jaroslava Podmolová Postupová rychlost: 3.902 m/s Postupová rychlost: 3.533 m/s
            Jumping Agility Celkový Celkem
Poř. St.č. Psovod Pes OSA Číslo VP Chyby Odmít. Čas(s) Tr.b. za čas Tr.b.celk. Chyby Odmít. Čas(s) Tr.b. za čas Tr.b.celk. čas (s) tr.body
Ord. St.Nu. Participial Dog Organisation WB Number Faults Refusal Time(s) Tot.pen f.t. Tot. penalty Faults Refusal Time(s) Tot.pen f.t. Tot. penalty Total Time  Tot.pen f.t.
1   Němečková Ivana Belis od Prachovských skal PŠ Na Ostrově 33904     34.72 0.00 0.00     41.88 0.00 0.00 76.60 0.00
2   Molcarová Věra Ich.Héraklés Perla mahagon  Klub Agility Třešť 9901     44.18 3.18 3.18     47.67 2.67 2.67 91.85 5.85
3   Podloucká Míša A3Ch Denisa KK Šlapanice 6504     39.93 0.00 0.00   1 46.72 1.72 6.72 86.65 6.72
4   Molcarová Věra Richi Klub Agility Třešť 24908 1   43.64 2.64 7.64     47.16 2.16 2.16 90.80 9.80
5   Liškutínová Terka Eny ZKO Ratiboř 8007     37.02 0.00 0.00 1 1 47.57 2.57 12.57 84.59 12.57
6   Velanová Lucie Eliška KK Šlapanice 54308   1 42.91 1.91 6.91 1 1 53.65 8.65 18.65 96.56 25.56
7   Kočí Stanislava Justy z Agova dvora PŠ Na Ostrově 61009     49.35 8.35 8.35     65.03 20.03 20.03 114.38 28.38
8   Mašek Eduard A3 Nik Nikola Jihlava 29505   1 46.62 5.62 10.62 1 1 55.44 10.44 20.44 102.06 31.06
9   Zemanová Danuše Angie Mabafr PŠ Na Ostrově 41508   1 41.91 0.91 5.91 1 2 55.82 10.82 25.82 97.73 31.73
10   Havrdová Gabriela  Viki Klub Agility Třešť 62409 1   60.34 19.34 24.34   1 75.30 30.30 35.30 135.64 59.64
    Tomanová Pavla Besi Hodonín 39708     42.58 1.58 1.58     DIS   DIS   DIS
    Guricová Pavlína Amálka Elli Rescator   28309     DIS   DIS     DIS   DIS   DIS
    Prokop Miroslav Claudi Indyk Klub Agility Třešť 66209 1   53.65 12.65 17.65     DIS   DIS   DIS
    Haluzová Soňa Dara z Dače Agi Zlechov 4409     33.31 0.00 0.00     DIS   DIS   DIS
    Králová Lenka Max KK Šlapanice 52607     DIS   DIS   2 53.26 8.26 18.26   DIS
    Molcarová Věra Felon Klub Agility Třešť 65909 1   43.24 2.24 7.24     DIS   DIS   DIS
    Zábojníková Kamila Julča Uherský Brod 63109 1   60.39 19.39 24.39     DIS   DIS   DIS
    Kozáková Marta Ajša Jihlava 26407 1   44.27 3.27 8.27     DIS   DIS   DIS
    Klimešová Katka Jessie ZKO Ratiboř 18208     DIS   DIS     DIS   DIS   DIS
    Dobiášová Marta Max KK Šlapanice 30908     DIS   DIS     DIS   DIS   DIS
    Tomanová Pavla Kim Hodonín 38909     DIS   DIS     48.28 3.28 3.28   DIS
    Janoušová Tereza Dikens Erebia Manto PŠ K9 Brno 11808   1 53.00 12.00 17.00     DIS   DIS   DIS
    Velanová Lucie Endy KK Šlapanice 8605     33.93 0.00 0.00     DIS   DIS   DIS
    Guricová Pavlína A3 Ch. Leontina Res Pretiosa   24408     37.59 0.00 0.00     DIS   DIS   DIS
    Němečková Ivana A3Ch.ICh. Achipp Rudolfovská skála PŠ Na Ostrově 41608     DIS   DIS     37.37 0.00 0.00   DIS
    Křivinková Jiřina Peggy KK Šlapanice       DIS   DIS     NEST   NEST   DIS