AGILITY ZÁVODY - LARGE - 17.4.2010
Poslední aktualizace: 13.4.2010
Přihlášeni:
1 Klobásová Barča Frodo z Peršlu Irský teriér KK Šlapanice LA1
2 Straková Dana Crazy Novterpod BOT KK Uherský Brod LA1 ANO
3 Baumruková Míša Ben Kříženec KK Šlapanice LA1
4 Baumruková Míša Lexi Kříženec KK Šlapanice LA1
5 Příkrá Martina Cesta Okřešická perla BOC KK Šlapanice LA1
6 Drbošalová Petra Atomic Flash Koryfej BOC KK Pedigree VFU Brno LA1 ANO
7 Přikryl Tomáš Penelopé Hellene Sixty six BOT PŠ Na Ostrově LA1 ANO
8 Bučková Ludmila Ben Kříženec KK Hodonín LA1 ANO
9 Mikušková Jana Adík Forever Drem Pyrenejský ovčák KK Šlapanice LA1
10 Pospíchalová Šárka Středa BOC Velké Meziříčí LA1 ANO
11 Lubínková Marie Bína ze Strakatého kožíšku ČSP Argus Zlín LA1 ANO
12 Laníková Dagmar En Ten Týky Nirreterrit Krátkosrstá kolie KK Prostějov LA1 ANO
13 Čejka Radoslav Bax od Mlazických tůní BOM KK Šlapánka LA1 ANO
14 Schreierová Kristýna Beautiful Shiloh Bashmar BOC Agility kemp Větřkovice LA1 ANO
15 Janatová Věra Trevor Zdestru Velký knírač AK Třebíč LA1 ANO
16 Langová Eva Albert ESP Agility Hrušky LA1
17 Polášková Veronika Barga Vrabčí hnízdo BOC HAF Beskydy LA1 ANO
18 Pekárová Petra Eseja Slezský Hrádek BOC AK Třebíč LA1 ANO
19 Půdová Kristýna CIA od Zlatonosné říčky BOC OSA VOSA Ostrava LA1 ANO
20 Karasová Lenka Bastien Z Korunova Dola BOC KK Odry LA1 ANO
21 Bařinková Věra Twixey Bitt Box Knírač velký ZKO Rychnov nad Kněžnou LA1 ANO
22 Smolová Tereza Ariel Devon Exe BOC AK Třebíč LA1 ANO
23 Borková Jarmila Max LR AK Třebíč LA1 ANO
24 Mičulková Nika Barina Kříženec Agi Zlechov LA1 ANO
25 Zelinková  Marika Casper Jethro Parsippany     LA1 ANO
26 Palečková Petra Charlie MOK Amonra Čebín LA1 ANO
27 Kropáčová Andrea Puma z Hückelovy vily BOM HAF Beskydy LA1 ANO
28 Přibyl Bohuslav Magnet Fitmin BOC   LA2 ANO
29 Švábová Markéta Bertík Zlatý retrívr R.O.S.A. Zlín LA2 ANO
30 Polášková Marcela Balantine z Jabloňovho dvora BOC HAF Beskydy LA2 ANO
31 Janatová Věra Hector Stanios Velký knírač AK Třebíč LA2 ANO
32
Matoušková Monika
Anabell Wonderfull Dream BOC PŠ Na Ostrově LA2 ANO
33 Mikušková Jana Bárny Black z Knížecích sadů Bearded collie KK Šlapanice LA2
34 Mikušková Jana Jonatan Ruthless ASS KK Šlapanice LA2
35 Přibyl Bohuslav Bára BOC   LA2 ANO
36 Dolejší Soňa J. Elza z Havlova Dvora LR KK Šlapánka LA2 ANO
37 Buček Dušan Dasty Kříženec KK Hodonín LA2 ANO
38
Drbošalová Petra
Argo ze Santinky RR KK Pedigree VFU Brno LA2 ANO
39 Haluzová Soňa Agáta MOK R.O.S.A. Zlín LA2 ANO
40 Podloucká Iveta Yale de Alphaville Bohemia BOM KK Pedigree VFU Brno LA2
41 Novotná Kateřina Lambra Katama King RR PŠ Na Ostrově LA2 ANO
42 Jirásková Alice Black Verlain AO Amonra Čebín LA2 ANO
43 Škovroňová Martina Abra Queen of Garden KK KK Pedigree VFU Brno LA2 ANO
44 Homolková Eva Amarethy Fidelis et Fortis Chodský pes KK Hodonín LA2 ANO
45 Březinová Petra Arnošt BOM AK Třebíč LA2 ANO
46 Ullver Jana Falstaff vom Palmbachtal KK Argus Zlín LA2 ANO
47 Ullver Jana Brixie Plzeňský Teufel BOM Argus Zlín LA2 ANO
48 Marečková Petra Acid apple Koryfej BOC PŠ Na Ostrově LA2 ANO
49 Kelblová Markéta Corantijn Ponny express Irský teriér KK Šlapanice LA2
50 Jančálková Zuzana Besy LR R.O.S.A. Zlín LA2 ANO
51 Štefková Jana Public Remy Hedvábný sen Šeltie KK Šlapanice LA2
52 Komínková Eva Brazílie Bila Kaífa KK  KK Prostějov LA2 ANO
53 Janásková Jitka Kesy NO   LA2 ANO
54 Langová Eva Megy Kříženec Agility Hrušky LA2
55 Zapletalová Martina Gina MOK Argus Zlín LA2 ANO
56 Beránková Veronika Ashley Red Camden Dog ACD Agi Zlechov LA2 ANO
57 Králová Tereza Little Jackie Black Chevers BOC VOSA Ostrava LA2 ANO
58 Hůzl Václav Cooper GR Agility Kroměříž LA2 ANO
59 Langová Eva Brita BOM Agility Hrušky LA3
60 Caletková Darja First Krásná Louka KK PŠ Na Ostrově LA3 ANO
61 Tikovský Evžen Áron Kříženec PŠ Na Ostrově LA3 ANO
62 Lukovics Zdeněk Buffy LR Argus Zlín LA3 ANO
Registrováni:
Jurečková Jesica Ejmy BOC KK Odry LA2
Kunická Jana Hereta Daraskár Chodský pes KK Uherský Brod LA1
Kunická Jana Gery Stamo-Bud Chodský pes KK Uherský Brod LA2
Suchovská Katarína Blow-by-Blow Near Future BOC KK Hodonín LA1
Burgetová Lucie Jump Jet Black Chevers BOC KK Hodonín LA1
Matzenauerová Iveta A3 Avenger Zorro Wonderfull dream BOC R.O.S.A. Zlín LA3
Lungová Marie Akira Draugluin Chodský pes ZKO Kyjov-Boršov LA1
Konečná Lucie Bizzy Z Temného hvozdu BOC Budišov nad Budišovkou LA2
Krejčí Lukáš Drum Okřešická Perla BOC KK Zetor LA2
Krejčí Lukáš Annie Ganden Monge BOC KK Zetor LA1
Valentinová Barbora Deborah Oasis of Peace Flat coated retrívr   LA1
Valentinová Barbora All for One Bohemia patrix BOC   LA1
Nekvasilová Alena Míša Kříženec Agility Olomouc LA1
Čermáková Veronika Acaona Hvězda e.l.s. BOC   LA2
Vosyková Monika Cinnaberry´s Maggie May KK   LA1
Štěrbová Aneta Luce LR KK Pedigree Komořany LA2
Seemannová Šárka Simply Sarah Nice of You to Come Bye BOC KK Březiněves LA2
Luňáčková Adéla Ashley Tejko BOC KK Boskovice LA2
Juříčková Vladka Eday Ze Skalistých hor BOC Agility Kroměříž LA2