AGILITY ZÁVODY - SMALL,MEDIUM - 18.4.2010
Poslední aktualizace: 13.4.2010
Přihlášeni:
1 Králová Lenka Max Jorkšír KK Šlapanice SA1
2 Šandová Šárka Bára WHWT Agility Kroměříž SA1 ANO
3 Pospíšil Jaroslav Majla JRT Agility Kroměříž SA1 ANO
4 Zábojníková Kamila Julča Jorkšír KK Uherský Brod SA1 ANO
5 Molcarová Věra Richi Papillon KA Třešť SA1 ANO
6 Molcarová Věra Felon Papillon KA Třešť SA1 ANO
7 Prokop Miroslav Ejmy Papillon KA Třešť SA1 ANO
8 Němcová Marta Merlin Top Narcis Pudl toy Agility Kroměříž SA1 ANO
9 Němcová Marta Benjamin Pudl toy Agility Kroměříž SA1 ANO
10 Sedláková Yvetta Ellys Bišonek KK Šlapanice SA1
11 Vytrhlíková Lucie Maja PRT   SA1 ANO
12 Domanská Lucie Bianca Camilla Altair Papillon KK Jihlava SA1 ANO
13 Vakonič Pavol Cira Caria Tantum Auri Papillon Agility klub SKIPER Bratislava SA1 ANO
14 Tomanová Pavla Bessi Kříženec KK Hodonín SA1 ANO
15 Ptáčková Zuzka Baraka Jorkšír R.O.S.A. Zlín SA1 ANO
16 Pechová Kateřina Nesquik KKCHS KK Veselí nad Moravou SA1 ANO
17 Křivánková Eva Bára Kříženec KK Valtice SA1 ANO
18 Tomanová Pavla Kim Kříženec KK Hodonín SA2 ANO
19 Janoušová Tereza Dikens Erebia Manto Papillon Psí škola K-9 SA2 ANO
20 Haluzová Soňa Dara z Dače Šeltie R.O.S.A. Zlín SA2 ANO
21 Dobiášová Marta Fredy Erebia Manto Papillon KK Šlapanice SA2
22 Velanová Lucie Endy Kříženec KK Šlapanice SA2
23 Molcarová Věra Héraklés Perla mahagon Tibetský španěl KA Třešť SA2 ANO
24 Buchalová Tereza Pro Gaudio Res Pretiosa KKCHS PŠ Na Ostrově SA2 ANO
25 Buček Dušan Lucky Malý hladkosrstý pinč KK Hodonín SA2 ANO
26 Liberová Jana Hasina Senden-Ay Papillon R.O.S.A. Zlín SA2 ANO
27 Makovcová Veronika Jessie Jezevčík AK Třebíč SA2 ANO
28 Kozáková Marta Ajša Brabantík KK Jihlava SA2 ANO
29 Ševců Veronika Max Kříženec R.O.S.A. Zlín SA2 ANO
30 Klimešová Katka Jessie Kokršpaněl KK Ratiboř SA2 ANO
31 Bartuňková Pavla Don Kříženec KK Šlapanice SA2
32 Podloucká Míša Denisa Pražský krysařík KK Šlapanice SA2
33 Černá Monika Denis Maltézáček KK Šlapanice SA2
34 Guricová Pavlína Amálka Elli Rescator KKCHS   SA2 ANO
35 Mašek Eduard Nik Nikola Jorkšír Jihlava SA2 ANO
36 Ilkanič Filip Alan z Černovic Knírač KK Zetor SA2 ANO
37
Matoušková Monika
Dasha Delphi Minelone Jorkšír PŠ Na Ostrově SA2 ANO
38 Guricová Pavlína A3 Ch. Leontina Res Pretiosa KKCHS   SA3 ANO
39 Liškutínová Tereza Eny Jezevčík KK Ratiboř SA3 ANO
40 Mrázová Zuzana Dasty WHWT KK Šlapanice SA3
41 Rychnovská Hedvika A3Ch Miky Bohemia Diplomat Border teriér KK Jihlava SA3 ANO
42 Panáčová Eliška Laritta Janivan Šeltie VOSA Ostrava SA3 ANO
43 Pumprlová Anna Peggy Kříženec Agility Kroměříž MA1 ANO
44 Velanová Lucie Cora Val-Rico FXH KK Šlapanice MA1
45 Snášilová Tereza Denny Kokršpaněl Agi Zlechov MA1 ANO
46 Psotková Dorota Fact Black z Ďáblovy studánky Šeltie Agi Zlechov MA1 ANO
47 Hajdučková Eva Xena ze Sedlmajerovy vily Šeltie VOSA Ostrava MA1 ANO
48 Sanxaridisová Markéta Hook ze Shetlandů Šeltie VOSA Ostrava MA1 ANO
49 Kamasová Barbora Adéla z Karlovy Chalupy FXH HAF Beskydy MA1 ANO
50 Mojžíšová Lenka Celly Blýskavica Bígl KK Šlapanice MA1
51 Ilkanič Lukáš Cody Elita Triumphans Pudl KK Zetor MA2 ANO
52 Hrubošová Monika Betynka FOX KK Uherský Brod MA2 ANO
53 Rüdigerová Alena Amálka Šeltie KK Šlapanice MA2
54 Babíčková Karolína Charismatic Inés Lady Pesset Pudl střední KK Šlapanice MA2
55 Straková Dana Antea z Karpatského Lesa Bígl KK Uherský Brod MA2 ANO
56 Komínková Květuše Fahra Bos Grunniens Bedlington teriér KK Jihlava MA2 ANO
57 Urbanová Lucie Rickie Pudl trpasličí KK Šlapanice MA2 ANO
58 Šarfová Veronika Rocky Bígl R.O.S.A. Zlín MA2 ANO
59 Konečná Jana Tina Kříženec AK Třebíč MA2 ANO
60 Glöcknerová Alice Sunny Kříženec Agility Děčín MA2 ANO
61 Mrázová Nikol Cleo z Panství Offenheim Bígl KK Valtice MA2 ANO
62 Dostálová Kája Amadeus Brněnský šikula Bígl KK Šlapanice MA2
63 Macháčková Tereza Fiona Kříženec Amonra Čebín MA2 ANO
64 Otýpková Veronika Bizzy Kříženec KK Pedigree VFU Brno MA2 ANO
65 Ševčík Martin Aimee Kříženec R.O.S.A. Zlín MA3 ANO
66 Vakonič Pavol Elien Elis Hunderlov FXH Agility klub SKIPER Bratislava MA3
67 Vakonič Pavol Vivien Viva Hunderlov FXH Agility klub SKIPER Bratislava MA3
68 Kaiserová Janka Nela Americký kokršpaněl Agility klub SKIPER Bratislava MA3
69 Lubínková Marie Kesy Kříženec Argus Zlín MA3 ANO
70 Mojžíšová Lenka Máša Bígl KK Šlapanice MA-veteráni
71 Pumprlová Anna Lucky Kříženec Agility Kroměříž MA-veteráni ANO
72 Zábojníková Kamila Betyna Kříženec KK Uherský Brod MA-veteráni ANO
73 Dostálová Kája Qeen Noor Rapa-Nui Bígl KK Šlapanice MA-veteráni
74 Zapletalová Martina Sendy Anglický kokršpaněl Argus Zlín MA-veteráni ANO
Náhradníci:
Plevová Lucie Betyna Kříženec Argus Zlín MA1 ANO
Šebestová Jana Unita Jaršana Velšterier PŠ Na Ostrově MA2 ANO platila po stop stavu
Minaříková Marcela Ája Kříženec PŠ Na Ostrově MA2 ANO platila po stop stavu
Tesař Ivo Ben Špic PŠ Na Ostrově MA3 ANO platil 19.2.?
Registrováni:
Heimová Sabina Sára KKCHS KK Uherské Hradiště SA2
Pumprlová Marie Bax Kříženec Agility Kroměříž MA2
Pospíchalová Šárka Peggy Pražský krysařík Velké Meziříčí SA1
Konečná Martina Amazing Cherub the Little Bodyguard Šeltie   SA3
Konečná Martina Bugaboo the Little Bodyguard Šeltie   SA1
Poláčková Dominika Dante z Černé hlásky Šeltie   MA1
Poláčková Dominika Replica z Ďáblovy studánky Šeltie   SA1
Častová Petra Zamba Moravské srdce Šeltie R.O.S.A. Zlín MA1
Vokurková Jana Roxy Shiba inu Agility Kroměříž MA2
Herzová Lenka Nina Ricci Bohemia Black Diamond Americký kokršpaněl   SA2
Doleželová Petra Kiki Kříženec KK Odry MA1
Tomanová Pavla Kim Kříženec KK Hodonín SA2
Tomanová Pavla Bessi Kříženec KK Hodonín SA1
Janská Alena Classica z Ďáblovy studánky Šeltie PŠ Na Ostrově SA1
Kijová Klára Kessi Kříženec Horní Suchá SA2
Raczová Jana
Terri Moravské srdce Šeltie Agility Kroměříž SA3
Raczová Jana Barry z Kunčiček Bígl Agility Kroměříž MA2
Kuchařová Markéta Charlie Kříženec KK Pedigree VFU Brno MA1
Ťuláková Tereza Čipi Kříženec KK Zetor MA2
Svobodová Dominika Cora od Moravské brány FXH ZKO Žďár nad Sázavou MA1