VÝSLEDKOVÁ LISTINA
SOUČET LA
Jumping Agility
Typ běhu Jumping Agility Délka tratě: 159 m Délka tratě: 163 m
Datum 28.9.2006 Počet překážek: 20 Počet překážek: 19
Standardní čas: 45 s Standardní čas: 48 s
Maximální čas: 80 s Maximální čas: 80 s
Rozhodčí Lenka Pánková Postupová rychlost: 3,533 m/s Postupová rychlost: 3,396 m/s
          jumping agility Celkový Celkem
Poř. St.č. Psovod Pes OSA Chyby Odmít. Čas(s) Tr.b. za čas Tr.b.celk. Chyby Odmít. Čas(s) Tr.b. za čas Tr.b.celk. čas (s) tr.body
Ord. St.Nu. Participial Dog Organisation Faults Refusal Time(s) Tot.pen f.t. Tot. penalty Faults Refusal Time(s) Tot.pen f.t. Tot. penalty Total Time  Tot.pen f.t.
1 33 Josef Žák Abandon Milmice KK Šlapánka 0 0 34,79 0,00 0,00 0 0 42,86 0,00 0,00 77,65 0,00
2 32 Martina Vaškebová Blondie Ayky PŠ "Na Ostrově"  0 0 30,90 0,00 0,00 2 0 36,85 0,00 10,00 67,75 10,00
3 22 Veronika Stratilová Boba Zlechov 0 0 39,53 0,00 0,00 1 1 50,90 2,90 12,90 90,43 12,90
4 21 Jana Štefková Public Remy Hedvábný sen KK Šlapanice 0 0 39,31 0,00 0,00 1 2 49,71 1,71 16,71 89,02 16,71
5 23 Hana Rajtšlégrová Grina Rubínové srdce Blansko 0 0 37,27 0,00 0,00 2 1 54,36 6,36 21,36 91,63 21,36
6 8 Pavlína Dohnalová Alenka Chlupatý hopan AK Třebíč 1 0 40,71 0,00 5,00 4 2 48,00 0,00 30,00 88,71 35,00
  28 Veronika Vargová Good Luck Gasko Prim KK Hodonín 0 0 32,04 0,00 0,00       DIS DIS 32,04 DIS
  27 Jiří Vlček Bárny Black z Knížecích sadů AK Rožnov p. Rad. 1 0 33,75 0,00 5,00       DIS DIS 33,75 DIS
  1 Pavla Vorlová Baldrick Nick Briesberi KK Šlapanice 1 0 34,69 0,00 5,00       DIS DIS 34,69 DIS
  3 Eva Langová Brita KK Zetor 0 0 35,77 0,00 0,00       DIS DIS 35,77 DIS
  31 Jolana Dvořáčková A3Ch Apollo z Filipova ranče KK Jihlava 0 0 36,08 0,00 0,00       DIS DIS 36,08 DIS
  25 Eva Krebsová Randi KK Jihlava 1 0 37,70 0,00 5,00       DIS DIS 37,70 DIS
  29 Veronika Stratilová Amy des Poenjaap Zlechov 4 0 37,99 0,00 20,00       DIS DIS 37,99 DIS
  6 Petra Drbošalová Argo ze Santinky KK Pedigree VFU Brno 2 0 40,53 0,00 10,00       DIS DIS 40,53 DIS
  7 Karla Podešvová Bela AK Třebíč 0 0 45,39 0,39 0,39       DIS DIS 45,39 DIS
  4 Alice Jirásková Black Verlain Amonra Čebín 0 2 56,64 11,64 21,64       DIS DIS 56,64 DIS
  24 Ivana Pechová Dio Černý Dix KK Jihlava     DIS DIS DIS 2 0 50,45 2,45 12,45 DIS DIS
  10 Marie Vymazalová Ben KK Šlapanice     DIS DIS DIS 2 1 42,71 0,00 15,00 DIS DIS
  2 Monika Matoušková Anabell Wonderfull Dream PŠ Na Ostrově     DIS DIS DIS       DIS DIS DIS DIS
  9 Magda Dubovská Airin z Paleolitu ?     DIS DIS DIS       DIS DIS DIS DIS
  11 Olga Edrová Atomic Djou od Zlatonosné říčky KK Zetor     DIS DIS DIS       DIS DIS DIS DIS
  26 Lukáš Krejčí Drum Okřešická perla AK Třebíč     DIS DIS DIS       DIS DIS DIS DIS
  30 Helena Potfajová D.J. Te Pito O Te Henua Pedigree Bratislava     DIS DIS DIS       DIS DIS DIS DIS
  5 Sabina Sotirová Bonga AK Třebíč 1 2 DIS DIS DIS       DIS DIS DIS DIS
  35 Lenka Plášková Bela Bedea Kroměříž 0 1 51,73 6,73 11,73 0 0 DIS DIS DIS DIS DIS