VÝSLEDKOVÁ LISTINA
SOUČET MA
Jumping Agility
Typ běhu Jumping Agility Délka tratě: 159 m Délka tratě: 163 m
Datum 28.9.2006 Počet překážek: 20 Počet překážek: 19
Standardní čas: 45 s Standardní čas: 48 s
Maximální čas: 80 s Maximální čas: 80 s
Rozhodčí Lenka Pánková Postupová rychlost: 3,533 m/s Postupová rychlost: 3,396 m/s
          jumping agility Celkový Celkem
Poř. St.č. Psovod Pes OSA Chyby Odmít. Čas(s) Tr.b. za čas Tr.b.celk. Chyby Odmít. Čas(s) Tr.b. za čas Tr.b.celk. čas (s) tr.body
Ord. St.Nu. Participial Dog Organisation Faults Refusal Time(s) Tot.pen f.t. Tot. penalty Faults Refusal Time(s) Tot.pen f.t. Tot. penalty Total Time  Tot.pen f.t.
1 66 Veronika Vršová Denny KK Šlapanice 0 0 32,65 0,00 0,00 0 0 39,17 0,00 0,00 71,82 0,00
2 54 Jana Raczová Barry z Kunčiček Bedea Kroměříž 0 0 39,84 0,00 0,00 0 0 45,76 0,00 0,00 85,60 0,00
3 82 Marie Sedláková Megi KK Boskovice 0 0 45,18 0,18 0,18 0 0 51,23 3,23 3,23 96,41 3,41
4 81 Martina Konečná Maggie-Jane ze Shetlandů KK Zetor Brno 0 0 35,75 0,00 0,00 0 1 43,85 0,00 5,00 79,60 5,00
5 45 Marie Pumprlová Danny Bedea Kroměříž 1 0 38,27 0,00 5,00 2 0 46,83 0,00 10,00 85,10 15,00
6 50 Lukáš Ilkanič Max KK Zetor 0 0 48,21 3,21 3,21 1 0 56,53 8,53 13,53 104,74 16,74
7 65 Pavlína Dohnalová Majda AK Třebíč 0 0 49,07 4,07 4,07 0 0 68,89 20,89 20,89 117,96 24,96
8 46 Adéla Luňáčková Alma KK Boskovice 1 0 46,59 1,59 6,59 1 1 65,05 17,05 27,05 111,64 33,64
  69 Iva Kremláčková Chic Blue van Bery KK Zetor 0 0 29,81 0,00 0,00       DIS DIS 29,81 DIS
  64 Bronislava Cigánková Dallí z hradu Pajreku Zlechov 0 0 39,10 0,00 0,00       DIS DIS 39,10 DIS
  52 Marie Sedláková Bia Blaze from Moonlight Valley KK Boskovice 0 0 39,57 0,00 0,00       DIS DIS 39,57 DIS
  62 Markéta Jahodová Lurdes Black Moravia Classic KK Zetor       DIS DIS 0 0 40,82 0,00 0,00 40,82 DIS
  63 Marie Flesarová Betyna KK Jihlava 1 0 43,89 0,00 5,00       DIS DIS 43,89 DIS
  49 Eliška Dolníčková Hiris Zwi-Le-Ro KK Zetor 0 2 44,93 0,00 10,00       DIS DIS 44,93 DIS
  71 Igor Beneš Cerberus Craken of Aura Amonra Čebín 1 2 45,81 0,81 15,81       DIS DIS 45,81 DIS
  43 Jan Rajtšlégr Arlette Bos Grunniens Blansko       DIS DIS 1 0 45,93 0,00 5,00 45,93 DIS
  51 Karel Cigánek Damián z hradu Pajreku Zlechov 0 1 49,46 4,46 9,46       DIS DIS 49,46 DIS
  53 Vladimíra Michálková Darina KK Hodonín       DIS DIS 0 1 51,82 3,82 8,82 51,82 DIS
  44 Jitka Dosedlová Dennys KK Boskovice 0 1 62,67 17,67 22,67       DIS DIS 62,67 DIS
  47 Jana Borková Merry Zlechov       DIS DIS       DIS DIS DIS DIS
  48 Anna Pumprlová Lucky Bedea Kroměříž       DIS DIS       DIS DIS DIS DIS
  61 Martina Vaškebová Sebastian Z Černé hlásky PŠ Na Ostrově       DIS DIS       DIS DIS DIS DIS
  67 Vojtěch Poskočil Hugo z Lastrovce AK Třebíč       DIS DIS       DIS DIS DIS DIS
  68 Leoš Poskočil Max z Medovce AK Třebíč       DIS DIS       DIS DIS DIS DIS
  70 Květuše Komínková Fahra Bos Grunniens KK Jihlava       DIS DIS       DIS DIS DIS DIS
  41 Romana Ptáčková Ricky Podhorka 143       DIS DIS       DIS DIS DIS DIS
  42 Eva Šulcová Enjoy Enough Kraken of Aura KK Zetor 0 0 33,67 0,00 0,00       0,00 n 33,67 n