VÝSLEDKOVÁ LISTINA
SOUČET SA
Jumping Agility
Typ běhu Jumping Agility Délka tratě: 159 m Délka tratě: 163 m
Datum 28.9.2006 Počet překážek: 20 Počet překážek: 19
Standardní čas: 45 s Standardní čas: 48 s
Maximální čas: 80 s Maximální čas: 80 s
Rozhodčí Lenka Pánková Postupová rychlost: 3,533 m/s Postupová rychlost: 3,396 m/s
          jumping agility Celkový Celkem
Poř. St.č. Psovod Pes OSA Chyby Odmít. Čas(s) Tr.b. za čas Tr.b.celk. Chyby Odmít. Čas(s) Tr.b. za čas Tr.b.celk. čas (s) tr.body
Ord. St.Nu. Participial Dog Organisation Faults Refusal Time(s) Tot.pen f.t. Tot. penalty Faults Refusal Time(s) Tot.pen f.t. Tot. penalty Total Time  Tot.pen f.t.
1 124 Dagmar Vršková Šaktí Pš Na Ostrově 0 0 37,42 0,00 0,00 0 0 42,48 0,00 0,00 79,90 0,00
2 128 Pavlína Guricová Leontina Res Pretiosa ? 0 0 38,86 0,00 0,00 0 0 45,32 0,00 0,00 84,18 0,00
3 129 Michaela Podloucká Denisa KK Šlapanice 0 0 39,79 0,00 0,00 0 0 48,75 0,75 0,75 88,54 0,75
4 127 Ivana Němečková Achipp Rudolfovská skála PŠ Na Ostrově 0 0 32,63 0,00 0,00 1 0 39,36 0,00 5,00 71,99 5,00
5 123 Václav Růžička Argie Severníá Království Vosa 0 0 36,26 0,00 0,00 1 0 46,04 0,00 5,00 82,30 5,00
6 125 Hedvika Rychnovská Miky Bohemia Diplomat KK Jihlava 0 0 39,80 0,00 0,00 1 0 48,38 0,38 5,38 88,18 5,38
7 93 Jarmila Bartošová Gregory z Agorova dvora KK Zetor 0 0 41,16 0,00 0,00 0 1 51,09 3,09 8,09 92,25 8,09
8 110 Pavlína Guricová Bessy od Homberské skály ? 1 0 39,96 0,00 5,00 1 0 42,12 0,00 5,00 82,08 10,00
9 112 Alena Robotková Chale Gold Vlčí žleb PŠ Na Ostrově 0 0 37,25 0,00 0,00 1 1 51,17 3,17 13,17 88,42 13,17
10 126 Lenka Herzová Kora Červený Muškát KK Boskovice 3 0 39,68 0,00 15,00 1 1 46,76 0,00 10,00 86,44 25,00
11 104 Lukáš Ilkanič Alan z Černovic KK Zetor 0 0 44,14 0,00 0,00 1 0 69,58 21,58 26,58 113,72 26,58
12 98 Kateřina Szombath Tonny White Moravia PŠ Na Ostrově 1 1 57,89 12,89 22,89 0 0 62,89 14,89 14,89 120,78 37,78
  121 Jana Raczová Terri Balck Moravské srdce Bedea Kroměříž 0 0 34,68 0,00 0,00       DIS DIS 34,68 DIS
  101 Eva Štěrbová Berry Cherry Mor. Třebová 1 0 36,62 0,00 5,00       DIS DIS 36,62 DIS
  96 Lenka Herzová Nina Ricci Bohemia Black D. KK Boskovice 0 0 37,00 0,00 0,00       DIS DIS 37,00 DIS
  92 Lucie Velanová Endy KK Šlapanice       0,00 dis 1 0 40,47 0,00 5,00 40,47 DIS
  113 Monika Hájková Rendy KK Hodonín       DIS DIS 0 0 41,52 0,00 0,00 41,52 DIS
  114 Iva Růžičková Sagy Helpo Bohemia KK Jihlava 0 1 44,23 0,00 5,00       DIS DIS 44,23 DIS
  91 Yvetta Sedláková Eliška KK Šlapanice 1 1 47,32 2,32 12,32       DIS DIS 47,32 DIS
  97 Klára Votrubcová Andy KK Šlapanice 0 1 49,32 4,32 9,32       DIS DIS 49,32 DIS
  102 Michaela Motyčková Deny KK Zetor 0 2 57,66 12,66 22,66       DIS DIS 57,66 DIS
  95 Magda Dubovská Elisa Doolittle Smaal Kim KK Pedigree VFU       DIS dis       DIS DIS DIS DIS
  99 Nikola Dobrovolná Arow Love Chancy Remus KK Hodonín       0,00 dis       DIS DIS DIS DIS
  100 Martina Konečná Amazing Cherub the Little B. KK Zetor Brno       0,00 dis       DIS DIS DIS DIS
  103 Lenka Janštová Sam KK Šlapanice       0,00 dis       DIS DIS DIS DIS
  111 Ivana Němečková Belis od Prachovských skal PŠ Na Ostrově       0,00 dis       DIS DIS DIS DIS
  94 Jan Rajtšlégr Casinta Lásky dar Blansko 0 1 78,26 33,26 38,26 1 0 DIS DIS DIS DIS DIS
  122 Dana Sedláková Argo Heřmánková víla KK Šlapanice 0 0 31,29 0,00 0,00       n n 31,29 n