about   about   vycvik   zachranari   fotky   diskuze 
 
  Úvod & aktuality
  Rozvrh
  Agiliťáci
  Závody
  Naše výsledky
  Video
  Chat
  Kontakt
 
  Zpět na hlavní stranu

Agiliťáci

 

Mistrovství ČR mládeže 26.-27.9.2009:

Družstvo small (Luca & Endy & Eliška, Zuzka & Dasty):
Agility.................................5.místo/11
Jumping.................................3.místo/11
Součet.................................2.místo/11
Družstvo small (Pavla & Don):
Agility.................................1.místo/11
Jumping.................................1.místo/11
Součet.................................1.místo/11
Družstvo medium (Lucka & Riki):
Agility.................................3.místo/7
Jumping.................................3.místo/7
Součet.................................3.místo/7
Luca & Endy:
Hra junioři SA.................................2.místo/26
Lucka & Ricki:
Jumping děti MA.................................1.místo/8


Hrušky 4.10.2009:

Lucka + Riki (MA2).................................3.místo/8 (5 tr.b., 3,85 m/s)
Luca + Endy (SA2).................................2.místo/13 (0 tr.b., 4,33 m/s)


Šlapanice 27.9.2009:

Janča + Bárny (Jumping LA).................................2.místo/35 (0 tr.b., 4,79 m/s)
Luca + Endy (Jumping SA).................................2.místo/26 (0 tr.b., 4,72 m/s)
Luca + Ellys (SA2).................................2.místo/11 (5 tr.b., 3,70 m/s)
Míša + Denisa (Součet SA).................................3.místo/26
Alena + Amálka (Open MA).................................3.místo/17 (0 tr.b., 4,01 m/s)
Karolína + Inés (Součet MA).................................3.místo/17


Hrušky 30.8.2009:

Alena + Amálka (MA1).................................1.místo/9 (0 tr.b., 5,33 m/s)
Luca + Endy (SA2).................................1.místo/13 (0 tr.b., 5,02 m/s)


Robinsonáda I. 6.6.2009:

Pavla + Don (Open SA).................................2.místo/20 (0 tr. b., 4,23 m/s)
Pavla + Don (Jumping SA).................................1.místo/20 (0 tr. b., 3,81 m/s)
Pavla + Don (Součet SA).................................1.místo/20
Alena + Amálka (Jumping MA).................................4.místo/14 (0 tr. b., 3,99 m/s)
Janča + Jonatán (Open LA).................................4.místo/33 (0 tr. b., 3,68 m/s)
Alena + Amálka (MA1).................................2.místo/4 (10 tr. b., 3,62 m/s)
Lucka + Riki (MA2).................................3.místo/8 (5 tr. b., 3,66 m/s)


Hrušky 19.4.2009:

Lucka + Riki (MA2).................................2.místo/9 (10 tr.b., 3,81 m/s)
Zuzka + Dasty (SA2).................................2.místo/6 (5 tr.b., 3,72 m/s)


Brno Zetor 9.-10.4.2009:

Andrea + Sherry (MA1).................................3.místo/6 (10,35 tr. b., 3,19 m/s)
Luca + Eliška (SA1).................................3.místo/5 (5 tr. b., 3,72 m/s)
Markéta + Sam (LA2).................................3.místo/10 (18,80 tr. b., 3,21 m/s)
Lucinka + Riki (MA2).................................1.místo/4 (0 tr. b., 3,99 m/s)
Zuzka + Dasty (SA2).................................3.místo/9 (5,59 tr. b., 3,53 m/s)
Zuzka + Dasty (SA2).................................2.místo/9 (0 tr. b., 3,64 m/s)
Pavla + Don (SA3).................................1.místo/4 (0 tr. b., 3,79 m/s)
Pavla + Don (SA3).................................1.místo/4 (0 tr. b., 4,14 m/s)
Andrea + Sherry (MA1).................................3.místo/9 (0 tr. b., 3,57 m/s)
Janča + Bárny (LA1).................................1.místo/12 (0 tr. b., 4,14 m/s)
Karolína + Inés (MA2).................................1.místo/5 (3,30 tr. b., 3,22 m/s)
Karolína + Inés (MA2).................................2.místo/5 (4,40 tr. b., 3,14 m/s)
Luca + Endy (SA2).................................2.místo/7 (0 tr. b., 3,97 m/s)
Zuzka + Dasty (SA2).................................3.místo/7 (0 tr. b., 3,54 m/s)
Sabina + Kitty (LA3).................................2.místo/6 (6,13 tr. b., 3,31 m/s)
Pavla + Don (SA3).................................1.místo/2 (5,05 tr. b., 3,65 m/s)
Pavla + Don (SA3).................................1.místo/2 (2,75 tr. b., 3,53 m/s)


Velikonoční beránek - Třebíč 13.4.2009:

Marta + Max (SA1).................................1.místo/20 (0 tr.b., 4,31 m/s)
Míša + Denisa (SA3).................................3.místo/12 (0 tr.b., 3,68 m/s)
Kája + Amadeus (MA2).................................2.místo/14 (0 tr.b., 3,85 m/s)
Alena + Amálka (MA1).................................3.místo/14 (5 tr.b., 4,04 m/s)
Pavla + Don (jumping SA).................................3.místo/41 (0 tr.b., 4,18 m/s)
Míša + Denisa (součet SA).................................2.místo/41


Vosa Cup I. 17.-18.1.2009:

Majka + Ben (LA2).................................1.místo/20 (5 tr.b., 3,87 m/s)


Šlapanický Vlk 28.10.2008:

Lucka + Endy (jumping SA).................................1.místo/21 (0 tr.b., 4,85 m/s)
Lucka + Endy (open SA).................................3.místo/21 (0 tr.b., 4,66 m/s)
Lucka + Endy (součet SA).................................2.místo/21
Lucka + Eliška (SA1).................................1.místo/9 (0 tr.b., 3,83 m/s)
Danča + Terry (SA2).................................1.místo/5 (0 tr.b., 4,88 m/s)
Andrea + Sherry (MA1).................................1.místo/9 (0 tr.b., 4,33 m/s)
Karolína + Inés (MA1).................................3.místo/9 (5 tr.b., 4,00 m/s)
Sabina + Kitty (LA3).................................3.místo/7 (0 tr.b., 4,07 m/s)
Marta + Max (SA1).................................2.místo/9 (0 tr.b., 3,83 m/s)
Janča + Bárny (open LA).................................3.místo/47 (0 tr.b., 5,01 m/s)


Mezinárodní mistrovství šeltií 25.-26.10.2008:

Janča + Remy (součet LA).................................1.místo
Danča + Tery (součet SA).................................2.místo


Podzimní Brno 11.-12.10.2008:

Sabina + Kitty (součet LA).................................2.místo/21
Alena + Amálka (MA1).................................3.místo/6 (0 tr.b., 4,10 m/s)
Míša + Denisa (SA3).................................1.místo/3 (12,22 tr.b., 3,35 m/s)
Sabina + Kitty (open LA).................................3.místo/18 (1,94 tr.b., 3,80 m/s)
Sabina + Kitty (součet LA).................................3.místo/18
Pavla + Don (open SA).................................3.místo/14 (0 tr.b., 4,34 m/s)
Pavla + Don (součet SA).................................3.místo/14
Alena + Amálka (MA1).................................1.místo/5 (0 tr.b., 4,08 m/s)
Pavla + Don (SA2).................................3.místo/7 (5 tr.b., 4,11 m/s)
Sabina + Kitty (LA3).................................2.místo/5 (6,74 tr.b., 3,63 m/s)


Hrušky 6.10.2008:

Sabina + Kitty (LA3).................................2.místo/6 (7,02 tr.b., 3,48 m/s)
Alena + Amálka (MA1).................................3.místo/5 (20 tr.b., 3,63 m/s)
Lucinka + Riki (MA2).................................2.místo/6 (0 tr.b., 4,78 m/s)
Dana + Tery (Open SA).................................1.místo/37 (0 tr.b., 4,94 m/s)
Lenka + MAx (SA1).................................2.místo/20 (0 tr.b., 4,15 m/s)
Dana + Tery (SA2).................................1.místo/11 (0 tr.b., 5,21 m/s)
Zuzka + Dasty (SA2).................................3.místo/11 (5 tr.b., 4,13 m/s)


Letní Hodonínská tlapka 15.9.2008:

Lucinka + Riki (MA1).................................1.místo/9 (0 tr.b., 4,32 m/s)
Lucinka + Riki (MA1).................................2.místo/9 (0 tr.b., 4,08 m/s)
Klára + Andy (SA1).................................2.místo/17 (0 tr.b., 3,30 m/s)
Marta + Max (SA1).................................2.místo/17 (0 tr.b., 3,51 m/s)


Závody na Ostrově 31.8.2008:

Lucinka + Riki (Jumping MA).................................3.místo/10 (0 tr.b., 4,46 m/s)
Marta + Max (SA1).................................1.místo/10 (0 tr.b., 4,21 m/s)
Klára + Andy (SA1).................................2.místo/10 (0 tr.b., 3,32 m/s)
Alena + Amálka (MA1).................................3.místo/4 (5 tr.b., 3,88 m/s)
Lucinka + Riki (MA1).................................1.místo/4 (0 tr.b., 4,43 m/s)
Alena + Amálka (MA1).................................2.místo/4 (10 tr.b., 3,67 m/s)
Zuzka + Dasty (SA2).................................1.místo/3 (5 tr.b., 3,66 m/s)
Zuzka + Dasty (SA2).................................2.místo/3 (0 tr.b., 3,44 m/s)


MČRM 23.-24.8.2008:

Lucinka + Riki (děti hra MA).................................2.místo/6 (5 tr.b., 4,18 m/s)


Ostrava 2.8.2008:

Katka + Ťapka (SA1).................................3.místo/9 (10 tr.b., 3,47 m/s)
Markéta + Sam (LA1).................................2.místo/12 (5 tr.b., 3,16 m/s)
Markéta + Sam (součet LA1).................................3.místo/12
Janča + Jonatán (LA1).................................3.místo/12 (10 tr.b., 3,48 m/s)
Janča + Jonatán (LA1).................................3.místo/12 (5 tr.b., 3,78 m/s)
Janča + Jonatán (součet LA1).................................2.místo/12


European Open 19.-20.7.2008:

Dana + Tery (Open SA).................................56.místo/131 (5 tr.b.)
Dana + Tery (Družstvo Open SA).................................11.místo/81
Dana + Tery (Družstvo Jumping SA).................................16.místo/81
Dana + Tery (Družstvo Součet SA).................................10.místo/81


MEJ Monza Itálie 4.-6.7.2008:

Lucinka + Riki (Open děti MA).................................9.místo/21 (5 tr.b.)
Lucinka + Riki (Jumping děti MA).................................11.místo/21 (5 tr.b.)
Lucinka + Riki (Součet děti MA).................................9.místo/21 (10 tr.b.)
Lucinka + Riki (Družstvo open MA).................................13.místo/15
Lucinka + Riki (Družstvo jumping MA).................................3.místo/15
Lucinka + Riki (Družstvo součet MA).................................3.místo/15


Intercanis 28.-29.6.2008:

Pavla + Don (Open SA).................................3.místo/10 (5 tr.b., 4,31 m/s)
Pavla + Don (Součet SA).................................3.místo/10
Pavla + Don (SA2).................................3.místo/3 (5 tr.b., 4,31 m/s)
Pavla + Don (Jumping SA).................................2.místo/11 (0 tr.b., 4,59 m/s)
Pavla + Don (Open SA).................................2.místo/11 (0 tr.b., 4,49 m/s)
Pavla + Don (Součet SA).................................1.místo/11
Pavla + Don (SA2).................................1.místo/3 (0 tr.b., 4,40 m/s)
Lucka + Riki (MA1).................................3.místo/10 (5 tr.b., 4,11 m/s)
Lucka + Riki (MA1).................................1.místo/5 (0 tr.b., 4,50 m/s)


Robinsonáda Brno 14.6.2008:

Míša + Denisa (Jumping SA).................................2.místo/18 (0 tr.b., 4,26 m/s)
Míša + Denisa (Open SA).................................2.místo/18 (0 tr.b., 3,60 m/s)
Petra + Kety (SA1).................................2.místo/9 (5 tr.b., 3,46 m/s)
Kája + Queeny (MA1).................................1.místo/3 (0 tr.b., 3,40 m/s)
Luca + Endy (SA2).................................2.místo/7 (5 tr.b., 4,46 m/s)
Majka + Ben (LA2).................................3.místo/13 (0 tr.b., 4,41 m/s)
Míša + Denisa (Součet SA).................................1.místo/18
Petra + Kety (Součet SA).................................2.místo/18
Kája + Queeny (Součet MA).................................3.místo/13


Hrušky 8.6.2008:

Sabina + Kitty (Jumping LA).................................2.místo/30 (0 tr.b., 3,80 m/s)
Janča + Remy (Agility LA).................................1.místo/30 (0 tr.b., 3,96 m/s)
Sabina + Kitty (Součet LA).................................2.místo/30
Sabina + Kitty (LA2).................................2.místo/10 (2,53 tr.b., 3,43 m/s)
Janča + Remy (LA2).................................3.místo/10 (5 tr.b., 4,19 m/s)
Lucka + Rika (MA1)...................................2.místo/5 (0 tr.b., 4,56 m/s)


Horka nad Moravou 10.5.2008:

Janča + Jonatan (LA1).................................3.místo/21
Jirka + Bárny (LA3).................................2.místo/7


Jarní Brno 17.-18.5.2008:

Janča + Bárny (LA1).................................2.místo/8 (10 tr.b., 4,96 m/s)
Janča + Remy (LA2).................................3.místo/8 (5 tr.b., 3,80 m/s)
Pavla + Don (SA2).................................2.místo/5 (0 tr.b., 3,93 m/s)
Pavla + Don (Jumping SA).................................3.místo/16 (0 tr.b., 4,33 m/s)
Pavla + Don (Agility SA).................................1.místo/16 (0 tr.b., 3,77 m/s)
Pavla + Don (Součet SA).................................1.místo/16
Pavla + Don (SA2).................................1.místo/4 (15 tr.b., 3,70 m/s)
Míša + Denisa (SA3).................................2.místo/3 (0 tr.b., 3,62 m/s)
Sabina + Kitty (LA2).................................2.místo/8 (0 tr.b., 3,27 m/s)
Sabina + Kitty (Družstva agility).................................1.místo/15
Sabina + Kitty (Družstva jumping).................................2.místo/15
Sabina + Kitty (Družstva součet).................................1.místo/15


Zetor 28.-29.4.2008:

Markéta + Sam (LA1).................................1.místo/8 (0 tr.b., 3,27 m/s)
Markéta + Sam (LA1).................................3.místo/8 (5 tr.b., 3,80 m/s)
Janča + Jonatan (LA1).................................3.místo/8 (5 tr.b., 3,69 m/s)
Janča + Jonatan (LA1).................................2.místo/8 (0 tr.b., 4,07 m/s)
Majka + Ben (LA2).................................2.místo/6 (10 tr.b., 3,22 m/s)
Majka + Ben (LA2).................................2.místo/5 (10 tr.b., 4,54 m/s)
Sabina + Kitty (LA2).................................1.místo/5 (0 tr.b., 3,62 m/s)
Sabina + Kitty (LA2).................................3.místo/5 (0 tr.b., 3,76 m/s)
Yvetta + Elis (SA1).................................2.místo/4 (15 tr.b., 3,17 m/s)
Yvetta + Elis (SA1).................................2.místo/4 (10 tr.b., 3,32 m/s)
Pavla + Don (SA2).................................1.místo/2 (11,28 tr.b., 3,24 m/s)
Míša + Denisa (SA3).................................2.místo/2 (1,33 tr.b., 3,49 m/s)
Míša + Denisa (SA3).................................2.místo/2 (0 tr.b., 3,66 m/s)
Míša + Denisa (SA3).................................1.místo/2 (1,02 tr.b., 3,55 m/s)


Zetor 19.-20.4.2008:

Martina + Rika (LA1).................................2.místo/17 (5 tr.b., 4,87 m/s)
Martina + Rika (LA2).................................2.místo/17 (5 tr.b., 4,87 m/s)
Sabina + Kitty (LA2).................................3.místo/15 (0 tr.b., 3,99 m/s)
Karolína + Inés (MA1).................................2.místo/9 (5 tr.b., 4,09 m/s)
Karolína + Inés (MA1).................................2.místo/9 (0 tr.b., 4,53 m/s)
Karolína + Inés (MA1).................................1.místo/8 (0 tr.b., 4,12 m/s)
Karolína + Inés (MA1).................................1.místo/8 (0 tr.b., 3,80 m/s)
Lucka + Rika (MA1)...................................2.místo/8 (0 tr.b., 3,68 m/s)
Lucka + Rika (MA1)...................................1.místo/9 (0 tr.b., 4,20 m/s)
Míša + Denisa (SA3).................................2.místo/6 (6,92 tr.b.,3,31 m/s)


Ostravský pohár 29.-30.3.2008:

Sabina + Kitty (LA2).................................3.místo/20 (3,58 tr.b., 2,99 m/s)


Hodonínská tlapka 15.3.2008:

Lenka + Max (SA1).....................................1.místo/11 (0 tr.b., 3,02 m/s)
Pavla + Don (SA2).....................................1.místo/15 (0 tr.b., 3,61 m/s)
Sabina + Kitty (LA2)..................................2.místo/9 (0 tr.b., 3,46 m/s)
Zuzka + Dasty (součet SA).................................1.místo/22 (0 tr.b.)
Pavla + Don (součet SA).................................3.místo/22 (0,45 tr.b.)


Hodonínská tlapka 15.3.2008:

Zuzka + Dasty (Jumping SA1).................................2.místo/9 (0 tr.b., 4,24 m/s)
Dana + Tery (SA3).................................1.místo/4 (5 tr.b., 4,99 m/s)


Zimní přebory 2007/2008:

Sabina + Kitty (LA).................................6.místo
Janča + Remy (LA).................................7.místo
Míša + Denisa (SA).................................1.místo
Pavla + Don (SA)...................................4.místo


Zimní přebor 2.-3.3.2008:

Pavla + Don (SA2).................................3.místo/8 (10 tr.b., 2,66 m/s)
Míša + Denisa (SA3).................................1.místo/13 (0 tr.b., 3,34 m/s)
Janča + Remy (LA2).................................2.místo/12 ( 0 tr.b., 3,34 m/s)
Dana + Terry (Jumping SA).................................3.místo/28 (0 tr.b., 4,22 m/s)


Zimní přebor 19.-20.1.2008:

Míša + Denisa (SA3).................................2.místo/4 (5 tr.b., 3,75 m/s)
Lucka + Rickie (MA1).................................2.místo/5 (5 tr.b., 3,88 m/s)
Míša + Denisa (Agility SA).................................2.místo/16 (0 tr.b., 3,75 m/s)
Janča + Remy (Součet LA (SO)).................................3.místo/45 ( 0 tr.b.)
Sabina + Kitty (LA2).................................1.místo/11 (0 tr.b., 3,11 m/s)
Míša + Denisa (Jumping SA).................................1.místo/16 (0 tr.b., 3,67 m/s)
Míša + Denisa (Součet SA (NE)).................................1.místo/16 (7,72 tr.b.)
Míša + Denisa (Součet SA (NE)).................................1.místo/16 (7,72 tr.b.)
Míša + Denisa (Součet SA (SO+NE)).................................1.místo/16 (22,92 tr.b.)


Zimní přebor 5.-6.1.2008:

Sabina + Kitty (LA2).................................2.místo/8 (0 tr.b., 2,93 m/s)
Pavla + Don (Open SA).................................3.místo/19 (5 tr.b., 3,04 m/s)
Pavla + Don (Open SA).................................2.místo/19 (0 tr.b., 3,04 m/s)
Pavla + Don (Součet SA (SO)).................................2.místo/19 (9,93 tr.b.)
Janča + Remy (LA2).................................1.místo/8 (5 tr.b., 3,71 m/s)
Míša + Denisa (Součet SA).................................3.místo/21 (6,89 tr.b.)


O pohár Zvěrokruhu 29.12.2007:

Šárka + Pegy (SA1).................................3.místo/11 (0 tr.b., 3,57 m/s)
Kája + Queeny (MA1).................................3.místo/8 (5,13 tr.b., 2,83 m/s)
Šárka + Pegy (součet SA).................................3.místo/11 (13,63 tr.b.)
Kája + Queeny (Open MA).................................2.místo/8 (0 tr.b., 4,00 m/s)
Kája + Queeny (Jumping MA).................................1.místo/8 (0 tr.b., 3,37 m/s)
Kája + Queeny (součet MA).................................1.místo/8 (0 tr.b.)


Top Cup 9.12.2007:

Šárka + Pegy (SA1).................................2.místo/14 (2,09 tr.b., 2,72 m/s)


Zimní přebor 10.-11.11.2007:

Míša + Denisa (Jumping SA).................................2.místo/23 (0 tr.b., 3,53 m/s)
Míša + Denisa (Součet SA)...............................2.místo/23


Mistrovství republiky mládeže 27.-28.10.2007:

Družstvo large (Sabina + Kity, Janča + Remy, Janča + Jonatán, Katka Doláková + Ťapka):
jumping družstva.................................2.místo/9
součet družstva.................................3.místo/9

Pavla + Don:
hra (SA-děti).................................2.místo
jumping (SA-děti).................................3.místo

Fotky


Olomouc 21.10.2007:

Peťa + Kety (SA1).................................2.místo/10 (5 tr.b., 3,54 m/s)
Lucka + Rickie (MA1).................................1.místo/8 (0 tr.b., 5,63 m/s)
Lucka + Rickie (Open MA).................................3.místo/20 (0 tr.b., 3,95 m/s)
Dana + Terry (Jumping SA).................................1.místo/19 (0 tr.b., 5,51 m/s)


Podzimní Brno 13.-14.10.2007:

Dana + Terry (Agility SA).................................2.místo/15 (0 tr.b., 4,25 m/s)
Dana + Terry (Jumping SA).................................2.místo/15 (0 tr.b., 4,39 m/s)
Dana + Terry (Jumping SA).................................1.místo/15 (0 tr.b., 4,63 m/s)
Míša + Denisa (Jumping SA).................................2.místo/17 (0 tr.b., 4,02 m/s)
Dana + Terry (Součet SA)....................................2.místo/15 (0 tr.b.)


Speciál pro A1 "Na OStrově" 6.10.2007:

Monča + Denis (Open SA).................................1.místo/10 (5 tr.b., 3,86 m/s)
Zuzka + Dasty (Open SA).................................3.místo/10 (5 tr.b., 4,02 m/s)
Kája + Queeny (Jumping MA).................................3.místo/17 (0 tr.b., 3,88 m/s)
Janča + Jonatán (LA1)....................................3.místo/20 (0 tr.b., 4,02 m/s)


O Šlapanického Vlka 28.9.2007:

Jirka + Bárny (Agility LA).................................1.místo/25 (0 tr.b., 4,62 m/s)
Jirka + Bárny (Jumping LA).................................1.místo/25 (0 tr.b., 5,15 m/s)
Jirka + Bárny (Součet LA).................................1.místo/25 (0 tr.b.)
Lucinka + Rickie (MA1).................................4.místo/13 (10 tr.b., 3,79 m/s)
Verča + Denny (MA2).................................3.místo/7 (5 tr.b., 4,08 m/s)
Lucka + Rickie (Jumping MA).................................5.místo/25 (0 tr.b., 4,17 m/s)
Verča + Denny (Jumping MA).................................2.místo/25 (0 tr.b., 4,61 m/s)
Lukáš + Dasty (SA1).................................2.místo/11 (5 tr.b., 3,53 m/s)
Zuzka + Dasty (SA1).................................3.místo/11 (5 tr.b., 3,44 m/s)
Peťa + Kety (SA1).................................4.místo/11 (5 tr.b., 3,35 m/s)
Lucka + Endy (SA2).................................3.místo/6 (5 tr.b., 4,37 m/s)


Mistrovství republiky 15.-16.9.2007:

Danča + Tery (jednotlivci SA).................................3.místo
Jirka + Bárny (agility družstva).................................3.místo/19
Jirka + Bárny (jumping družstva).................................1.místo/19
Jirka + Bárny (součet družstva).................................3.místo/19
Míša + Denisa (součet družstva)..................................2.místo/17


K.A.T. Cup 18.8.2007:

Majka + Ben (LA2).................................1.místo/7 (5 tr.b., 4,75 m/s)
Janča + Remy (Jumping LA).................................3.místo/17 (0 tr.b., 3,71 m/s)
Lucka + Endy (SA2)..................................3.místo/8 (10 tr.b., 4,66 m/s)


Intercanis 22.-24.6.2007:

Kája + Amadeus (MA1)....................................2.místo/7 (10 tr.b., 2,90 m/s)
Míša + Denisa (SA3)......................................1.místo/3 (0,80 tr.b., 3,80 m/s)
Dana + Tery (Open SA)...................................2.místo/17 (5 tr.b., 4,37 m/s)
Dana + Tery (Jumping SA).................................1.místo/17 (0 tr.b., 4,42 m/s)
Míša + Denisa (Jumping SA).................................2.místo/17 (0,89 tr.b., 3,86 m/s)
Míša + Denisa (Open SA).................................3.místo/17 (8,97 tr.b., 3,15 m/s)
Míša + Denisa (Jumping SA).................................2.místo/17 (2,64 tr.b., 3,61 m/s)
Eva + Brita (Open LA)...................................9.místo/36 (5 tr.b., 3,96 m/s)
Dana + Tery (Součet SA).................................2.místo/17 (23,63 tr.b.)
Míša + Denisa (Součet SA).................................3.místo/17 (26,43 tr.b.)
Míša + Denisa (Součet SA)................................3.místo/19 (66,26 tr.b.)


Závody pro A1 17.6.2007:

Zuzka + Dasty (jumping SA).................................2.místo/9 (0 tr.b., 3,68 m/s)
Eva + Brita (jumping LA)..................................1.místo/17 (0 tr.b., 4,84 m/s)
Eva + Brita (součet LA)..................................3.místo/17 (10 tr.b.)


Speciál pro A2 a A3 16.6.2007:

Janča + Remy (LA2).................................4.místo/17 (14,81 tr.b., 2,82 m/s)
Dana + Tery (SA3).................................1.místo/7 (0 tr.b., 4,34 m/s)
Dana + Tery (open SA).................................1.místo/13 (0 tr.b., 5,18 m/s)
Dana + Tery (součet SA).................................4.místo/13 (5 tr.b.)
Janča + Remy (součet LA).................................6.místo/22 (22,75 tr.b.)


2x zkoušky - Valmez 10.6.2007:

Míša + Denisa (SA3).................................2.místo/5 (3,90 tr.b., 3,46 m/s)


Jarní Brno 19.-20.5.2007:

Kája + Amadeus (MA1).................................4.místo/12 (0 tr.b.)
Eva + Brita (LA1).................................3.místo/16 (0 tr.b.)
Eva + Megy (LA1).................................4.místo/16 (0 tr.b.)


Hanácke skoky 12.5.2007:

Míša + Denisa (SA3).................................3.místo/6 (10,04 tr.b., 3,45 m/s)
Míša + Denisa (Jumping SA).................................2.místo/19 (5 tr.b., 4,09 m/s)


2x zkoušky - Valmez 1.5.2007:

Jirka + Bárny (LA2).................................3.místo/10 (5 tr.b.)
Jirka + Bárny (LA2).................................1.místo/10 (0 tr.b.)


2x zkoušky - Valmez 28.4.2007:

Lucka + Endy (SA1).................................3.místo/9 (5 tr.b.)
Monča + Denis (SA1).................................3.místo/9 (0 tr.b.)
Majka + Ben (LA2).................................1.místo/4 (0 tr.b.)


2x zkoušky - Zetor 21.4.2007:

Zuzka + Dasty (SA1).................................2.místo/12 (5 tr.b., 3,26 m/s)
Monča + Denis (SA1).................................2.místo/12 (0 tr.b., 3,05 m/s)
Eva + Brita (LA1).................................2.místo/28 (0 tr.b., 4,34 m/s)
Janča + Remy (LA2).................................2.místo/10 (0 tr.b., 4,20 m/s)


Velikonoční Beránek 9.4.2007:

Pavla + Don (SA1).................................1.místo/5 (5 tr.b., 3,21 m/s)
Zuzka + Dasty (SA1).................................3.místo/6 (5 tr.b., 3,02 m/s)
Pavla + Baldy (LA2).................................3.místo/19 (5 tr.b., 3,75 m/s)
Pavla + Baldy (jumping LA).................................3.místo/51 (0 tr.b., 4,90 m/s)


Calibra Speciál 7.-8.4.2007:

Pavla + Don (SA1).................................1.místo/5 (5 tr.b., 3,21 m/s)
Pavla + Don (SA1).................................3.místo/5 (20 tr.b., 2,67 m/s)
Míša + Denisa (SA3).................................2.místo/10 (0 tr.b., 3,54 m/s)
Pavla + Don (SA1).................................2.místo/4 (0 tr.b., 3,24 m/s)
Pavla + Don (SA1).................................2.místo/4 (10 tr.b., 3,55 m/s)
Pavla + Don (součet zkoušek SA1).................................1.místo/5
Míša + Denisa (součet zkoušek SA3).................................1.místo/10
Sabina + Kitty (součet zkoušek LA1).................................3.místo/15


O pohár Zvěrokruhu - Hodonín 24.3.2007:

Eva + Brita (LA1).................................2.místo/13 (5 tr.b.)
Janča + Jonatán (LA1).................................3.místo/13 (20 tr.b.)
Janča + Remy (součet LA).................................3.místo/32
Kája + Amadeus (MA1).................................3.místo/15 (0 tr.b.)
Katka + Ťapka (SA1).................................3.místo/10 (5 tr.b.)


Zimní Přebor 24.-25.2.2007:

Míša + Denisa (SA3).................................3.místo/7 (0 tr.b., 4,03 m/s)
Pavla + Baldy (LA1).................................3.místo/16 (0 tr.b., 3,53 m/s)
Eva + Brita (agility LA).................................3.místo/39 (0 tr.b., 3,84 m/s)
Pavla + Baldy (LA1).................................3.místo/13 (5 tr.b., 3,36 m/s)
Dana + Tery (jumping SA).................................1.místo/22 (0 tr.b., 4,18 m/s)


Zimní Přebor 27.-28.1.2007:

Dana + Tery (SA3).................................1.místo/10 (0 tr.b., 4,03 m/s)
Dana + Tery (agility SA).................................2.místo/25 (0 tr.b., 4,39 m/s)


Zimní Přebor 17.12.2006:

Janča + Remy (LA2).................................3.místo/14 (0 tr.b., 3,61 m/s)


Zimní Přebor 18.-19.11.2006:

Dana + Tery (SA3).................................1.místo/7 (0 tr.b., 4,22 m/s)
Pavla + Baldy (LA1).................................3.místo/13 (10 tr.b., 3,24 m/s)
Dana + Tery (SA3).................................3.místo/6 (5 tr.b., 3,47 m/s)
Pavla + Baldy (LA1).................................1.místo/6 (5 tr.b., 3,27 m/s)
Dana + Tery (součet zkoušek SA3).................................3.místo/6
Pavla + Baldy (součet zkoušek LA1).................................3.místo/14
Dana + Tery (jumping SA).................................1.místo/27 (0 tr.b., 4,54 m/s)
Pavla + Baldy (jumping LA).................................3.místo/36 (0 tr.b., 4,04 m/s)
Pavla + Baldy (LA1).................................3.místo/13 (10 tr.b., 3,24 m/s)


Mistrovství světa Basilej 2006:

Dana + Tery (Jumping SA).................................6.místo/70 (0 tr.b., 4,7 m/s)


Mistrovství republiky mládeže 2006:

Verča + Denny (součet MA).................................2.místo(5 tr.b.)
Pavla + Teddy (součet SA).................................3.místo (0 tr.b.)
Luca + Endy (jumping SA).................................3.místo (0 tr.b., 4,68 m/s)


Šlapanický vlk 2006:

Verča + Denny (součet MA).................................1.místo/27 (0 tr.b.)
Majka + Ben (LA1).................................1.místo/10 (0 tr.b., 4,57 m/s)
Pavla + Baldy (LA1).................................3.místo/10 (5 tr.b., 4,77 m/s)
Janča + Remy (LA2).................................2.místo/11 (10 tr.b., 4,26 m/s)


Prostějov 9.9.06:

Pavla + Baldy (Jumping).................................2.místo/23 (0 tr.b., 4,86 m/s)


Kvalifikace do české reprezentace Lanškroun 2006:

Dana + Tery.................................2.místo


Mistrovství Evropy juniorů 21.-23.7.2006:

Luca + Endy:
Jednotlivci (kategorie děti): ..................................3.místo!!!
Pavla + Teddy:
Jednotlivci (kategorie mládež): ..............................7.místo
Verča + Denny:
Jednotlivci (kategorie děti): ..................................dis


Závody Zlín 16.7.2006:

Verča + Denny:
MA1: ..................................1.místo/10 (0 tr. b., 4,23 m/s)
Pavla + Baldy:
Agility: ..................................1.místo/32 (0 tr. b., 4,29 m/s)
Součet (Agility + Jumping): ...........................1.místo/32 (0 tr. b.)


Intercanis 24.-25.6.2006:

Dana + Tery:
Jumping II SA: ..................................2.místo/30 (0 tr. b., 4,40 m/s)
Jumping III SA: ..................................2.místo/30 (0 tr. b., 4,56 m/s)
Agility II SA: ..................................2.místo/30 (0 tr. b., 4,30 m/s)


Speciál Dvojkařů a Trojkařů Ostrov 10.6.2006:

Dana + Tery:
SA3: ..................................1.místo/4 (0 tr. b., 4,37 m/s)
Agility SA: ...........................1.místo/13 (0 tr. b., 4,59 m/s)
Jumping SA: .........................2.místo/13 (0 tr. b., 4,75 m/s)
Součet SA (Agility + Jumping): ...1.místo/13
Pavla + Teddy:
SA2: ..................................2.místo/4 (0 tr. b., 4,01 m/s)


Prostějov 3.6.-4.6.2006:

Agility SA: Dana + Tery.........1.místo (0 tr. b.)
LA1: Pavla + Baldy....................2.místo (0 tr. b., 4,01 m/s)


Jarní Brno 20.5.2006:

MA1: Verča + Denny.........1.místo/11 (5 tr. b., 4,48 m/s)


Dubenec 8.5.2006:

Agility: Dana + Tery.........3.místo/34 (0 tr. b., 4,69 m/s)
SA2: Dana + Tery..............1.místo/6 (0 tr. b., 4,79 m/s)


Jihlava 7.5.2006:

Pavla + Teddy:
SA2: ....................................1.místo
Agility SA: ...........................2.místo
Jumping SA: .........................1.místo
Součet SA (Agility + Jumping): ...1.místo


Speciál Jedničkářů Ostrov 6.5.2006:

Součet Agility + Jumping: Janička + Remy.........2.místo/15 (10 tr. b.)


Zkoušky Zlín 8.4.2006:

LA1: Janička + Remy.................2.místo/18 (0 tr. b., 3,75 m/s) video
SA2: Pavla + Teddy....................1.místo/4 (0 tr. b., 4,13 m/s) video
Jump SA2: Pavla + Teddy.........2.místo/4 (0 tr. b., 4,51 m/s) video
SA2: Pavla + Teddy....................1.místo/4 (5 tr. b., 4,4 m/s)


Závody Třebíč 1.-2.4.2006:

Jumping SA: Dana + Tery.........1.místo/36 (0 tr. b., 4,43 m/s)


Zkoušky Zetor 25.3.2006:

LA1: Majka + Ben...........3.místo/17 (5 tr. b., 4,43 m/s) video
SA1: Yvetta + Elis..........4.místo/14 (5 tr. b., 3,41 m/s)


6.3.10
Dogtrekking - Propozice (.doc) & přihláška on-line
Časovka - Propozice (.doc) & přihláška on-line
Voříškiáda - Propozice (.doc) & přihláška on-line

7.1.10
Startovka na jarní závody - LA , MA & SA

7.1.10
On-line formuláře na podzimní agility závody - LA, MA & SA,

20.12.09
Výsledky a více o výročním X. Vá-nočním klubovém agility závodu

15.11.09
Propozice (.doc) a on-line formulář na jarní agility závody - Large

15.11.09
Propozice (.doc) na jarní agility závody - Small, Medium

9.11.09
propozice na Vá-noční klubový agility závod - pouze pro členy a jejich rodinné příslušníky

Předseda klubu:
Zdeněk Velan: 776 043 459
Adresa klubu:
Hřbitovní 40
Šlapanice 664 51
mapa

Copyright © kkslapanice
designed by Templatesbox

Stránky jsou optimalizovány pro rozlišení 1024 x 768 bodů a podléhají autorskému zákonu.
Úvod | Klub | Akce | Agility | Výcvik | Záchranáři | Fotky | Diskuze