Kynologický klub
Šlapanice"TURISTICKÁ ČASOVKA" 22.5.2009

Pořadatel:

Kynologický klub Šlapanice

Termín:

sobota 22.5.2010

Start,cíl,vyhlášení,opékání prasátka:

KK Šlapanice

Délka trasy a časový limit:

turistická MID.............45 km (13 hod)
turistická SHORT ..............25 km (13 hod)

Trasa:

převážně po turistických značkách nádhernou přírodou jižní části chráněné krajinné oblasti Moravský kras a přírodního parku Říčky (krátké úseky bez značky překleneme po individuálním značení pořadatelů, bude vyznačeno v itineráři)

Mapa:

ShoCart č. 52 – Okolí Brna východ, Moravský kras
KČT č. 86 – Okolí Brna, Moravský kras

Kontrolní body:

Na trati bude několik kontrolních bodů. Na některých budou umístěny kleštičky, jimiž si závodník do startovací karty označí návštěvu kontrolního bodu. A alespoň na jednom kontrolním bodu bude sedět dozor, který zapíše u každého závodníka mezičas (pro kontrolu stavu závodníků na trati), každý účastník zde dostane razítko do startovní karty. V tomto kontrolním bodě bude možno doplnit zásoby vody i tekutinu pro člověka. Náhodné kontroly se zaměří na dodržování pravidla o tom, že na trati se pohybuje každý účastník samostatně, maximálně ve dvojicích. ZÁKAZ BIVAKOVÁNÍ V CHKO!!!

Podmínky účasti:

Na obou trasách je věkový limit 15 let, mladší děti mohou tuto trasu absolvovat pouze v doprovodu osoby starší 18-ti let. Na trasu můžete vyrazit samozřejmě s pejskem, v tom případě sebou však vezměte očkovací průkaz pejska, ve kterém musí být zapsána platná očkování a pes musí být zdravý! Akce není pojištěna

Startovné:

50 Kč splatné na místě (zahrnuje pivo, limo v cíli, pamětní list)

Přihlášky:

Vyplňte prosím on-line formulář na www.kkslapanice.com, přihlášku lze případně zaslat emailem agislapanice@email.cz

Prezence a start:

7:00 – 8:00 hod.v sobotu 22.5.2010 na cvičišti KK Šlapanice každý účastník obdrží startovní kartu a podrobný itinerář trasy

Kontrolní body:

Na trati bude alespoň jeden kontrolní bod, kde bude sedět dozor, který zapíše u každého závodníka mezičas (pro kontrolu stavu závodníků na trati), každý účastník zde dostane razítko do startovní karty. V tomto kontrolním bodě bude možno doplnit zásoby vody.

Odvoz z trati:

* ZDARMA při zranění nebo vážných zdravotních potížích
* za POPLATEK 100 Kč na požádání závodníka


Vyhlášení výsledků proběhne v sobotu večer. Prvních pět účastníků obdrží bohaté ceny a následuje posezení při opékání prasátka. Možnost přespání ve vlastním spacáku na nově rekonstruované půdě (je zde i několik postelí).

Doprava: z Brna trolejbusová linka číslo 31, dále kolem kostela k cihelně Tondach, mapka na www.kkslapanice.com


bullet Zpět